piątek, 17 stycznia 2014

Terapia HoloSync® 3D

HoloSync® 3D to terapia trojwymiarową muzyką. BlueLiners, monachijski instytut badań nad rozwojem świadomości wynalazł metodę, polegającą na wykorzystaniu odpowiednich częstotliwości przestrzennych dźwięków muzycznych (specjalnie zaprogramowanych) w wymiarze 3D oraz odpowiedniej aparatury: specjalne CD, player i słuchawki 3D, wykorzystujące cechy małżowiny usznej, do pośredniego przekazywania dźwięków. W tych dźwiękach mózg pracuje na frekwencji theta a dwie jego półkule łączą się. Poprzez odpowiednie przygotowanie sluchacza, jak uwolnienie od myśli, holotropowy oddech, relaksacja itd. a następnie wizualizację podróży świadomości, następuje totalne odblokowanie bariery podświadomości i uwolnienie życiowych blokad. Jest to perfekcyjne zabezpieczanie się przed burn-out i schorzeniami psychosomatycznymi, uodpornieniem na stres i choroby cywilizacyjne.

Na czym polega metoda HoloSync® 3D?

Nagrania HoloSync® 3D suchane są za pomocą specjalnych słuchawek 3D, wykorzystujących kształt i funkcję małżowiny ucha. Konstrukcja ta umożliwia pośrednie podawanie dźwięków do ucha w taki sposób, że specjalne dźwięki wpadające do lewego ucha, pobudzają impulsy w lewej półkuli mózgowej i kierują je dalej do prawej części ciała. To samo odbywa się w prawym uchu. Specjalne dźwięki wpadające do prawego ucha i prawej półkuli mózgowej oddziaływują na lewą stronę ciała, wysyłając impulsy i drgania do komórek. W momencie połączenia obu półkul mózgowych następuje wzajemne oddziaływanie dźwięków na obie półkule i przetwarzanie ich w odpowiednie nakładające się na siebie wibracje i pełną synchronizację. Dobór dźwięków jest tak finezyjnie przeprowadzony, że w procesie tej synchronizacji powstaje wyjątkowy, trójwymiarowy dźwięk. Można go porównać do techniki trójwymiarowego obrazu, który można widzieć przy użyciu specjalnych okularów 3D. W muzyce HoloSync® 3D tą funkcję spełniają słuchawki 3D
Przenoszenie zsynchronizowanych fal dźwiękowych na organizm wywołuje określone wibracje komórek, zbliżone do ich pierwotnej frekwencji. Dzięki temu komórki ciała regenerują się podczas trwania tych wibracji (czyli słuchania muzyki HoloSync® 3D) i rozpoczynają proces samo uzdrawiania. 
Frekwencja tonów i dźwięków muzyki HoloSync® 3D jest tak dobrana, że nawet przy największych częstotliwościach zachowana jest różnica frekwencji pomiędzy 5 a 7 Hz. Oznacza to, że umysł wprowadzony jest w stan theta, dający mu zdolność przekształcania dźwięków w obrazy (wszystko jest impulsem świetlnym). Poprzez odpowiednie nakierowanie słuchaczy w świat wizualizacji, odbywa się proces świadomych podróży w wyimaginowane światy. Dzięki tak wysokiej technice dźwięków 3D, następuje silne i niezwykle szybkie oddziaływanie perceptorów mózgowych na umiejętność wizualizacji. Pierwsze podróże rozpoczynają się na warsztatach, pod okiem doświadczonego terapeuty. Metodę tą można powtarzać i włączyć do systematycznego procesu samouzdrawiania holistycznego ciała, duszy i umysłu. Najlepsze efekty przynosi używanie sprzętu i nagrań HoloSync® 3D. 
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz