poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych Swiąt, niech dominuje Radość!


Kochani Czytelnicy. Dokonuje się ogromna przemiana, czy ją również odczuwacie? Powrót do świątecznych tradycji, uspokojenie, akceptacja, to tylko zewnętrzne oznaki tego, co się tak naprawdę pod tym kryje. Zwycięża energia Miłości, na razie ciągle jeszcze skrzętnie skrywana pod płaszczem dobroci, przyjacielskich działań. Ale się zaczyna coś ciekawego dziać. Ludzie się ze sobą łączą. Przybywają inne, nowe związki, a ich łączem jest ogromna potrzeba bycia w bliskości. Grupują się przyjaciele, ludzie podobnie myślący, grupy działań w przeróżnych interesach, nie odczuwa się wpływu starych wzorców, one powoli zanikają. Potrzeba łączenia się zaczyna dominować, rozrasta się, ma się poczucie, ze świadomość grupy zaczyna przeważać nad interesami jednostek. Są to pierwsze oznaki transformacji naszej cywilizacji. Energia Miłości i odczuwanie sercem zaczyna dominować. 
Miejmy zatem tą świadomość i z radością przywitajmy Nowy Rok 2014, rok zapowiadanych zmian. Mam wrażenie, ze się wszyscy w tym roku odnajdziemy. Ze spełnią się nasze marzenia – te dawno już odłożone na półkę zapomnienia… Jaka to będzie wspaniała niespodzianka, odkryć je na nowo, odkryć ich moc, ich realizacje. Życzę Wam, kochani, właśnie tak pięknych niespodzianek w 2014. A jeśli te marzenia przypłyną do Was z powrotem już teraz, podczas świątecznych dni…. Przyjmijcie je z radością i oddajcie się im ponownie… To znaczy, ze przyszedł już czas ich realizacji. Rok 2014 to Wam oferuje.  Namaste!

2 komentarze:

 1. Cieszę się Mirusiu, że znów się pojawiłas. Powiało energią Miłosci ... niech ta energia Miłosci dotknie każdego i niech zwycięża Miłosć.

  Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.
  Napiszę wkrótce do Ciebie. Mam zmieniony adres.

  uscisków moc Ci slę....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię Krysiu, to wielka radość, znowu Cię tu zagościć :) Serduszko dla Ciebie i moc uścisków :)))

   Usuń