poniedziałek, 6 stycznia 2014

Doświadczanie własnych podróży świadomości

Każdy z nas marzy o podróżach w inne światy. O poznawaniu tego, co normalnie dostępne jest tylko w snach. Ale nawet jeśli doznamy tak pięknych sennych wypraw, to najczęściej zaraz po przebudzeniu nie możemy przypomnieć sobie szczegółów. To, co po nich pozostaje, to fragmenty przygód i cudowne, jednak krótkotrwałe uczucie podniecenia, euforii. 

Podróże świadomości, które Ci proponuję, wprowadzą Cię w świat doznań, w których będziesz uczestniczyć na jawie, z zachowaniem pełnego kontaktu z sobą i jednoczesnym przeniesieniem się do swojego własnego, wewnętrznego holistycznego świata wizji. Takie podróże wpisują się w naszej pamięci już na zawsze...

Podczas warsztatów zastosuję technikę przestrzennych dźwięków „HoloSync® 3D“, opracowaną i opatentowaną przez monachijski instytut BlueLiners. Z jej pomocą uaktywnione zostaną obie półkule mózgowe, co zezwoli na ich harmoniczne zsynchronizowanie i osiągnięcie stanu theta (stan podobny do głębokiego snu, równomierny, o częstotliwości fal poniżej 7 Hz). W tym czasie pozbędziesz się wszelkich napływających myśli i „wyzerujesz się”. Osiągniesz w bardzo krótkim czasie stan, który tybetańscy mnisi Zen osiągają po wielu latach swoich praktyk. 

Następnym krokiem będzie rozpoczęcie podróży świadomości. Poprzez wizualizację krajobrazu oraz określonych działań, które podam dla orientacji, zbudujesz własną strukturę podróży do wewnętrznych holistycznych światów. 

Podróże świadomości w formie pracy z zsynchronizowanymi półkulami mózgowymi sprawią, że poza nauką szybkiego i skutecznego wyciszenia, będziesz w stanie: 

- wizualizować swoje najpiękniejsze marzenia a tym samym, zgodnie z fizyką kwantową, przyciągać ich materializację, a także realizować na co dzień prawo przyciągania w każdej dziedzinie życia.
- oczyszczać umysł i ciało z toksycznych myśli i emocji, poprawiając tym samym stan własnego zdrowia, 
- ujawniać treści własnej podświadomości (które wniosą np. wzrost kreatywności) oraz mieć możliwość jej intuicyjnego kontrolowania.

Podróże świadomości za pomocą HoloSync® 3D pomogą Ci w odkrywaniu i realizacji zmian w sferze prywatnej, społecznej i zawodowej, które zaczną następować. Odkryjesz, że te podróże zaczną wzbogacać Twoje życie jak i rozwijać Twoją inteligencję emocjonalną. Po dłuższym stosowaniu tej metody, odczuwa się trwałe zadowolenie, wewnętrzny spokój, ogromną jasność umysłu, głęboką samoświadomość, uzdrowienie starych uraz, silniejszą potrzebę doświadczania więzi z innymi ludźmi i resztą świata, a co szczególnie ważne, głębokiej i trwałej radości i szczęścia w życiu. 

Najczęściej już po pierwszych warsztatach HoloSync® 3D uczestnicy zauważają, że ich odporność na stres stała się dużo większa. Towarzystwo trudnych ludzi bądź trudne życiowe sytuacje przestają być uciążliwe, nie wywołują zbyt gwałtownych reakcji emocjonalnych. Dysfunkcyjne problemy emocjonalne, takie jak gniew, strach, depresja, niepokój czy uzależnienia od nałogów zaczynają samoistnie odpadać (świadome oddziaływania na podświadomość). Jednocześnie proces myślowy jest klarowniejszy. Coraz silniej rozwija się entuzjazm i radość życia. Często także ujawnia się prawdziwy cel obecnego życia na ziemi. 

Po tych niezapomnianych warsztatach spojrzycie na swoje życie inaczej. Odkryjecie dostęp do swojej hiperświadomości. 

Terminy dla Warszawy i okolic: 

08.02.2014 

09.02.2014 

15.02.2014 

16.02.2014 

Czas: 10:00 – 18:00 Uhr (godzinna przerwa obiadowa) 

Inwestycja: 180 zł. 

Ilość uczestników:  min. 3 - max. 8 osób 

Gdzie: 05-200 Zagościniec, Kolejowa 29A 

Rejestracja: mira.mirantes @gmail.com 

Warunki uczestnictwa: Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, po potwierdzeniu rejestracji, proszę o zrobienie do dnia 02.02.2014 przedpłaty w wysokości 100 zł na konto: 18 1440 1390 0000 0000 1539 8094, Nordea Bank Polska S.A. 

Proszę o zabranie z sobą karimaty, śpiworu lub koca i wygodne ubranie. 

Uwaga: Jeżeli chcesz zorganizować te warsztaty w swojej okolicy, proszę o skontaktowanie się ze mną.

Zadawane pytania: Jaka jest różnica pomiędzy ThetaHealing a HoloSync® 3D? ThetaHealing jest uzdrawianiem poprzez terapeutę. W metodzie HoloSync Ty sam jesteś swoim uzdrowicielem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz