niedziela, 5 stycznia 2014

Interakcja dojrzałej świadomości


"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

                                                                                                                                                      C.G.Jung


W każdym z nas tkwią moce samouzdrawiające. Są one ściśle związane z naszą wewnętrzną inteligencją. W dobie konsumpcjonistycznej cywilizacji jest ona jednak u większości z nas uśpiona. Koncepcja wewnętrznej inteligencji może wydawać się trudna do zrozumienia. Jednak najważniejszą rzeczą jest wiara, że zostaliśmy stworzeni przez siłę potężniejszą niż my sami, siłę, z którą cały czas jesteśmy połączeni. Wiara ta pomoże nam zrozumieć, że wszystko, czego potrzebujemy do zdrowego życia, jest w nas samych. Siła ta nigdy nas nie opuszcza, pomaga nam jak najpełniej korzystać z każdego doświadczenia. My musimy jedynie dbać i wspierać tą naszą leczniczą inteligencję poprzez odpowiednie zachowanie, czyny i wybory.

Pragnąc wesprzeć proces przebudzenia leczniczej inteligencji, stworzyłam Centrum Terapii Holistycznej INDOS - nazwę dał skrót INterakcja DOjrzałej Swiadomości. W INDOS stosuję terapie oparte zarówno na najnowocześniejszej technice HoloSync® 3D jak i na prawiedzy indiańskich uzdrowicieli, doświadczonej i pogłębionej podczas moich 6-cio letnich praktyk holistycznych w Brazylii, m.in. ceremonialnymi INDIO - masażami energetycznymi za pomocą różowych kryształów Halitu lub himalajskich kamieni solnych.

HoloSync® 3D, to opatentowana metoda samouzdrawiania za pomocą głębokiej relaksacji i wizualnych podróży świadomości. 
Dzięki rewolucyjnej metodzie HoloSync® 3D możliwe jest dzisiaj osiągnięcie w bardzo krótkim czasie głębokiej relaksacji. Metoda wchodzenia w ten stan dostępna była do niedawna tylko mnichom Zen, którzy potrzebowali lat do wypracowywania swoich zdolności. Dzisiaj może ten stan osiągnąć każdy, kto słucha muzyki HoloSync® 3D przy użyciu specjalnych słuchawek HoloSync® 3D, wywołujących synchronizację półkul mózgowych oraz przenoszących na wyższe poziomy świadomości.

Sesje w dźwiękach HoloSync® 3D pomagają w przebudzeniu wewnętrznej inteligencji i realizacji zmian w sferze prywatnej, społecznej i zawodowej, które zaczną następować. Wieloletnie badania empiryczne monachijskiego instytutu BlueLiners, który opatentował tą metodę wykazały, że podróże świadomości znacznie wzbogacają życie jak i rozwijają inteligencję emocjonalną. Po dłuższym stosowaniu tej metody, odczuwa się proces samouzdrawiania: trwałe zadowolenie, wewnętrzny spokój, ogromną jasność umysłu, głęboką samoświadomość, uzdrowienie starych uraz, silniejszą potrzebę doświadczania więzi z innymi ludźmi i resztą świata, a co szczególnie ważne, dobrego fizycznego zdrowia i głębokiej i trwałej radości i szczęścia w życiu. 

Wewnętrzna lecznicza inteligncja rezonuje z inteligencją komórkową naszego ciała, przekazując im kody doskonałości. 

Najczęściej już po pierwszych warsztatach HoloSync® 3D uczestnicy zauważają, że ich odporność na stres staje się dużo większa. Sytuacje konfliktowe, towarzystwo trudnych ludzi bądź trudne życiowe sytuacje przestają być uciążliwe, nie wywołują zbyt gwałtownych reakcji emocjonalnych. Dysfunkcyjne problemy emocjonalne, takie jak gniew, strach, depresja, niepokój czy uzależnienia od nałogów zaczynają samoistnie odpadać (świadome oddziaływania na podświadomość). Jednocześnie proces myślowy jest klarowniejszy. Coraz silniej rozwija się entuzjazm i radość życia. Często także ujawnia się prawdziwy cel obecnego życia na ziemi.

Moja droga do  INDOS  trwała eony. Rolę strażnika atlantydzkiego fioletowego kryształu dźwięku, jaką otrzymałam podczas upadku atlantydy,  zakończyłam 12.12.2012 roku. Teraz przyszedł czas na powrót do mojej pierwotnej roli - wskazywania drogi do samouzdrawiania energią i dźwiękiem. 


4 komentarze:

 1. Mireczko z Nowym czasem Nowe zadania, cieszę się bardzo że obfitość Ci sprzyja... poczułam naprawdę wzruszenie i radość. Powodzenia we wszystkim Mireczko <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ani :) Będąc w rezonansie z nowymi wibracjami naszej planety, rezonujemy także z sobą i własnymi kreacjami. Jest to bardzo ważny okres w moim życiu, bo realizuje się to, co kocham i co daje mi prawdziwą radość i satysfakcję. Tobię również życzę dalszych samorealizacji w Twoim pięknym, twórczym życiu oraz cudownej obfitości. <3

   Usuń
 2. Mireczko, Bardzo się cieszę z Twojego wejścia na drogę INDOS i mocno wspieram wszystkie związane z tym działania. Niech entuzjazm i radość życia stają się nieodłącznymi elementami naszej ziemskiej egzystencji, a będzie naprawdę wspaniale, jeśli Twoja działalność w jakimkolwiek stopniu przyczyni się do takiego stanu <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Lilu kochana za ciepłe słowa i wyrażam w tym miejscu ogromną radość z tytułu naszej współpracy, także i na tym polu działalności. Zapraszam do współkreowania Centrum INDOS <3

   Usuń