piątek, 4 maja 2012

Medytacja: Integracja meskosci i kobiecosci w nas

Niniejsza medytacja dotyczy wstepnej integracji zenskiej i męskiej energii w nas, jako kolejnego aspektu przygotowan do wzniesienia wymiarowego. Z tym tematem konfrontujemy się już od jakiegoś czasu, wiele artylulow poswieca mu uwagę. Nie bez powodu.
Wlasnie nadszedł czas na nasze wewnętrzne dostrojenie do tych wibracji i dlatego powinnismy się wlasnie na tym aspekcie skoncentrowac.Medytacja

Znajdujemy się w pięknej zatoce. Cudowny zachod slonca, spiew ptakow.. Na plazy znajdujemy piekny kamyczek. Zebralismy galezie na ognisko, ktore rozpalamy, gdy nadejdzie ciemnosc. Czujemy cieplo bijące od niego. Bierzemy do reki znaleziony kamyczek i przytulamy go do swojego serca. Pierwszy chlod, który na początku odczuliśmy, zaczyna mijac. Kamyczek staje się coraz cieplejszy, jego temperatura wyrownuje się z nasza i po krótkiej chwili przestajemy odczuwać roznice pomiędzy nim a nami samymi. Jego cudowne cieplo wnika do naszego serca. Powoli zatracamy się w tym uczuciu, czując stale rosnaca wiez miedzy nami. Ta wiez zamienia się w cudowne uczucie milosci. Ono rosnie coraz bardziej, kochamy nasz kamyczek coraz gorecej. Przychodzi uczucie ekstazy i wtedy kamyczek zamienia się w cudownego mezczyzne u kobiet i cudowna kobiete u mężczyzn. Laczymy się w przepieknym akcie bezwarunkowej milosci. Wtuleni w siebie czujemy nasze polaczenie na wieczność, nasza integracje, nasza JEDNOSC. Trwamy w tym uczuciu jak najdłużej, po czym powoli kończymy medytacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz